פוליש והברקת רצפות
משפצים את הדירה או את העסק ובא לכם לתת מראה מחודש למרצפות? זה הרגע והמקום שבו תוכלו לקבל שירות יעיל ומקצועי עבור המרצפות מחברת פוליש אלוני המתמחה בחידוש ושדרוג של כל סוגי המרצפות.
פוליש אלוני הינה חברה מובילה בתחום למעלה משני עשורים.
אצלנו האיכות והמקצועיות היא בראש ובראשונה, כך שכל תהליך יתבצע ברמת גימור גבוהה.

מתי יש לבצע פוליש והברקת רצפות?
רצפות ברוב מהמקרים עם הזמן הופכות לשחוקות בעלות מראה דהוי וכדי להחזיר להן את הצבע והברק יש צורך לבצע פוליש והברקת מרצפות.
כמו כן, איבוד הפיגמנט של המרצפות במהלך השנים יביא את מראה המרצפות לישנות ולכן בשלב שכזה יש לבצע פעולה שתשפר את המראה בכמה דרגות.
פוליש והברקת מרצפות הינו תהליך הדורש מקצועיות, לכן שאתם מחליטים להזמין חברת פוליש אל תתפשרו, תזמינו חברת פוליש מקצועית, חברה שיודעת לתת שירות יעיל ומקצועי ולספק 100% הצלחה.
אנו בחברת פוליש אלוני מספקים שירותי פוליש והברקת מרצפות לכל סוגי המרצפות לרבות שיש ואבן.תהליך אופן הביצוע של הפוליש משתנה בהתאם לסוג המרצפות והמצב שלהן, זאת אומרת שאם נדרשנו לבצע פוליש על מרצפות שחוקות למדי ויש עליהן גם שריטות או אפילו כתמים קשים וכדומה.
ייתכן שבמקרה כזה לא די בביצוע פוליש בלבד , אלא בליטוש עדין שמטרתו להסיר א הכתמים והשריטות מהמשטח ורק לאחר מכן לבצע פוליש והברקת מרצפות.
פוליש מתאים לביצוע על כל סוגי המרצפות הכולל קרמיקה ופורצלן, מה שאומר שתהליך הפוליש הוא בעצם ניקוי ראשוני ויסודי של המשטח ולאחריו
מבצעים פוליש קריסטל שהוא המראה הרטוב והמבריק שמתאים אך ורק למשטחי אבן ושיש.
על מרצפות קרמיקה לא ניתן לבצע פוליש קריסטל, אלא רק פוליש בלבד.
פוליש והברקת רצפות תורם רבות למראה הבית ומעשיר אותו מאוד, כמו גם הוא מעניק מראה רענן ומחודש מבלי להיכנס לבלגן של החלפת ריצוף ובסכום סביר.

פוליש והברקת מרצפות מתחלק ל 2 סוגים עיקריים:
פוליש קריסטל – המראה המבריק שאינו מחליק, את הפעולה מבצעים על ידי חימום של המרצפות בעזרת ציוד חדשני וחומר המוחדר למרצפות המפיץ את הברק המושלם.
פוליש קריסטל יתבצע על משטחים נקיים הכוללים: הסרת ווקס, הסרת כתמים, צבע ושאריות בנייה ועוד.
סילר – משולב גם כחומר מבריק וגם כחומר הגנה מפני חדירה של נוזלים ושמירה עתידית של האבן או השיש. יכול להיות גם ברמת גימור של מט משי.
לאחר ביצוע פוליש והברקת מרצפות יש לתחזק נכון את המשטח ולחזור על הפעולה לפחות אחת לשנתיים.
לקבלת שירות והצעת מחיר הוגנת, צרו קשר בטלפון או באתר ואנו נשמח לתת שירות אמין ומקצועי