חברתנו פוליש אלוני מתמחה בכל עבודות הליטוש בנהם ליטוש מדרגות.
חידוש מדרגות מתבצע על ידי דיסק יהלום ומלטשות, הליטוש מסיר את כל הכתמים הקשים והשריטות מדובר על פעולה חודרנית אשר מסירה את כל השכבה העליונה שניזוקה במשך השנים. ליטוש מדרגות הינו תהליך שחייב להתבצע במקצועיות על ידי בעל מקצוע שיודע את העבודה.


מתי יש לבצע ליטוש מדרגות?

כאשר יש מדרגות שחוקות בין אם  זה מדרגות חיצוניות או פנימיות. סביר להניח שבמקרים בהם המדרגות חיצוניות והם יותר חשופים לאקלים כמו שמש וגשם,
יש הצורך לתחזק את המדרגות, אחרת השחיקה הופכת ליותר ויותר קשה ואחר כך יהיה קשה לשחזר את אבן המדרגה. גם במדרגות מוזאיקה וגם בשיש
מקרים בהם יש ללטש כמו כן מדרגות סדוקות, כאשר מבצעים ליטוש ומדביקים בדבק מיוחד הנקרא דבק שיש. ליטוש המדרגות מסייע במראה המדרגות ובעצם מעניק מראה מחודש ללא צורך  את המדרגות, אלא רק לחדש את המדרגות מישנות לחדשות.
חברתנו מתמחה בכל סוגי הליטושים וחידוש משטחים כמו ניקוי גרנוליט ועוד רבים אחרים, אנו מסירים כתמים קשים ורמת הגימור הינה גבוהה.
הליטוש כולל ליטוש בדיסק בעזרת דיסק יהלום המגיע בכמה שלבים ורמות עשייה.
לאחר הליטוש אנו מורחים חומר הגנה הנקרא סילר, שמטרתו להעניק הגנה מפני נוזלים.
לאחר  ליטוש המדרגות חשוב מאוד לתחזק את המדרגות הייטב, אין להשתמש בחומרים מזיקים כמו חומצה או אקונומיקה, שימוש בחומרים אלו עלולים להזיק לאבן המדרגה ובעצם ליצור שחיקה עתידית הכוללים גם חורים במדרגות.


למעט קרמיקה או גרניט פורצלן.
ליטוש מדרגות לא יתבצע על אריחים מסוג זה וזו מהסיבה שאי אפשר ללטש אריחים אלו כי אחרת זה עלול להיגמר רע וכך גם במרצפות מסוג זה לא ניתן לבצע ליטוש, אלא רק לבצע ניקוי על ידי מכונת פוליש בלבד.
בעת שיוף  המדרגות נוצר אבק מהליטוש.
בנוסף לליטוש מדרגות אנו מבצעים גם ליטוש קירות אם במידה ומעוניינים לבצע ליטוש בחדר מדרגות. ליטוש מרצפות חברתנו פוליש אלוני החברה מקצועית בעלת וותק רב שנים, דור שני בענף  ולנו היידע והמקצועיות הדרושים לכך.
להזמנת ליטוש מדרגות מקצועי אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.