שלום לצוות האתר התרשמתי מאוד מהידע לכן אני כותב לכם
יש דירה במודיעין שהריצוף ממש שחור, לפי מה שהבנתי יש לנו הרבה ווקס על המרצפות
שאשתי מוסיפה למים האם אתם מסירים את הווקס ללא פגיעה בשיש? אשמח לקבל מפרט עבור הורדת וקס מהרצפה.

הסרת ווקס מרצפה
ברוב מן המקרים כאשר אתם נתקלים ברצפה שחורה, סבירות גבוהה היא שיש שכבת שנוצרה על המרצפות כתוצאה משטיפה ממושכת של חומרי ווקס שונים.
הווקס יוצר שכבה שעוותית על פני המרצפות וככה בעצם נותן תחושה של מראה מבריק, אבל לא רבים יודעים שהווקס יוצר שכבה על גבי שכבה ומכך נוצר
מראה שחור שעליו יש גם לפעמים מלא שריטות, לכן אנו ממליצים לבצע פוליש באמצעות פוליש קריסטל או סילר.
החומרים האיכותיים הללו אינם יוצרים שכבה שעוותית כמו של הווקס ולכן ניתן לשטוף את המרצפות לאחר הטיפול ללא צורך בשימוש בכל ווקס כלשהו.
הסרת ווקס מרצפה דורש טיפול פולשני, זאת אומרת שיש להסיר את הווקס באמצעות ליטוש שמטרתו לגלח את אותו שכבת שומן שהצטבר עם הזמן על המרצפות.
הליטוש מטרתו להביא את המשטח למצבו הקודם ללא חומרים שנספגו במרצפות ולאחר מכן יש לבצע פוליש קריסטל המתבצע על פי מראה מבריק שאינו מחליק או על ידי מריחת סילר המעניק מראה מבריק או מט.
לאחר ביצוע פוליש לבית למרצפות שיש או אבן והסרת ווקס מרצפה יהיה ניתן להבחין בהבדל הניכר במראה המרצפות ופרט לכך המרצפות יהיו בעלות מראה מחודש לאורך זמן.
חשוב לציין כי לאחר טיפול במרצפות, לרבות שיש ואבן אין צורך ואף לא כדאי לשטוף עם ווקס את המרצפות, מאחר ובוצע ליטוש ופוליש על המרצפות קודם לכן.
אותה פעולה של הווקס יוצרת שכבה שומנית על גבי המרצפות שלא ניתן יהיה להסירה רק בעזרת ליטוש, לכן חשוב לבצע פוליש או ליטוש במידת הצורך.

הסרת ווקס מרצפה – התהליך:
תחילה מבצעים ניקוי של המשטח הכולל פינוי פסולת.
במידה והדירה מרוהטת, אנו נפנה את הריהוט.
ווקס הוא חומר שעוותי, כך שלא ניתן להסירו בשום דרך אפשרית, אלא רק עם ביצוע ליטוש.
נכון לומר שעד היום אנשים שוטפים את המרצפות עם חומרים שונים שיוצרים שכבות על גבי פוליש לרצפות ולכן עם הזמן נערמת שכבה על גבי שכבה שלא ניתן להסירה ידנית ובטח שלא על ידי חומרים שונים.
חברתנו בתחום הפוליש והליטוש כבר למעלה מ25 שנה, אנו פיתחנו שיטות בטכנולוגיה מתקדמת כשלנו ציוד מתקדם המאפשר להביא תוצאות מדהימות עבור כל סוגי המרצפות הקיימים.
את הווקס אנו מסירים באמצעות אבני יהלום על ידי ליטוש המשטח והסרת השכבות, לאחר מכן מקרצפים את המשטח ומבצעים פוליש קריסטל או סילר שהם בעצם החומרים שיוצרים שכבת הגנה על המרצפות ומונעים חדירה של נוזלים.
בסיום הטיפול די בכך לשטוף אך ורק עם מים ללא שום חומר.
חשוב לדעת, כדי לשמור על מראה המרצפות לאחר פוליש וליטוש יש לשטוף את המרצפות ללא כל חומר כימי זה או אחר.
שטיפה שלא לצורך עם חומרים חריפים כגון אקונומיקה יכולים לגרום לנזק ויתרה מכך להעלים את הברק מהמרצפות, לכן יש להימנע משטיפה עם חומרים אלו.

על אילו מרצפות מורחים ווקס:
שימוש בווקס יכול להתאים למרבית סוגי המרצפות, פרט למרצפות קרמיקה וגרניט פורצלן.
מרצפות מסוג קרמיקה אינם סופגים ולכן זו הסיבה שלא ניתן לבצע עליה מריחת ווקס או פוליש.
לעומת זאת, מרצפות מסוג שיש ואבן אלו מרצפות סופגות ולכן כן ניתן יהיה לבצע עליהם פוליש ווקס.

חברתנו מספקת שירותי פוליש וליטוש הכוללים הסרת ווקס מרצפה, חידוש מרצפות ישנות, ליטושי אבן ושיש, חידוש משטחי בטון, ניקוי גרנוליט ועוד שירותים נרחבים למגזר הפרטי והעסקי.
באתרנו תוכלו להתרשם מעבודות שלנו בגלריה לפני ואחרי.
לקבלת שירות אמין ומקצועי אנו בטלפון לשירותכם בכל עת.