פוליש PVC

פוליש אלוני פוליש ל p v c

חידוש פי וי סי
סוגים ומטרות לשירותי חידוש pvc של פוליש אלוני

חידוש pvc הוא חלק משירותי ליטוש ופוליש של חברת אלוני, אנו מספקים את שירות חידוש מרצפות באופן מקצועי לכל מטרה ובמקצועיות ללא פשרות.

שירות זה מתחלק לכמה שלבים ולכמה סוגים שונים של תחום החידוש מרצפות או משטחי p v c
כאמור ישנם סוגים שונים ותהליכים מיוחדים ומורכבים בשירותי ניקוי וחידוש פי וי סי , טיפול במשטחי לינולאום, במשטחי אלו לא יתן ללטש כמו במרצפות שיש או אבן
(ליטוש עדין שלאחריו מבצעים את פעולת הסילר או פוליש הקריסטל, לשם שימור השיש לאורך זמן רב), חידוש פי וי סי מתבצע בעזרת ס’קוצים מיוחדים וחומרים שאינם פוגמים בפי וי סי
מיוחדת לצורך פעולה עדינה של חידוש המשטח, הסרת כתמים ושכבות וחידוש מראה PVC על ידי שירותי החידוש מרצפות המקצועי של חברת ניקיון פוליש אלוני.

חשוב מאוד לציין כי אנו חברת פוליש אלוני מספקים את שירותי הניקיון וחידוש משטחי פי וי סי למשטחים גדולים וקטנים.

ניקוי והסרת כתמים ממשטחי PVC

חברתנו מספקת ניקוי משטחי פי ויסי והסרת כתמים, לאחר ניקוי המשטח אנו מבצעים ציפוי של ווקס אקרילי אנטי סטטי הנועד לתת
ברק ולהגן על המשטח. ניקוי פי וי סי מצריך נסיון וידע רק בכדי לא לפגום במשטח.

דואגים להכל ! בכל הנוגע לחידוש פי וי סי בשירותי חידוש מרצפות של חברת אלוני

אנו בחברת אלוני פוליש דואגים גם לאיכות הסביבה ולשמירה על בריאותכם ועל כן בחרנו בחומרים ידידותיים לסביבה, בטכנולוגיות חדישות ומכשור חדשני.
אנו מספקים ללקוחותינו את כל סוגי שירותי הניקיון והפוליש המקצועיים, מאפשרים מתן אחריות על עבודות הניקיון ודואגים לשביעות רצון מובטחת !

על כל ביצוע שירותי חידוש מרצפות, פוליש, ניקיון דירה לאחר שיפוץ ובעצם כל שירותי הניקיון והפוליש של חברת אלוני אתם בתור לקוחתנו מרוויחים (יתרה מהמקצועיות ומהאדיבות של הצוותים המקצועיים שלנו) 10% הנחה על כל הזמנת עבודה של שירותי ליטוש ופוליש של חברת אלוני פוליש !