ליטוש רצפת שיש

חברת פוליש אלוני מתמחים בחידוש רצפת שיש על ידי ליטוש יהלום שנקרא גם בכינוי
ליטוש שיש כאשר רוצים להסיר שריטות ולחדש את הרצפה הליטוש שיש מיועד לחידוש משטחים
שנישחקו ונפגמו במשך השנים. בעת הזמת חברת ליטוש אנו ממליצים לכם לבצע זאת רק בחברה
מקצועית וותיקה שכן מדובר בפעולה חודרנית הדורשת מיומנות ודיוק.
מעבר לביצוע ליטשים חברתנו מספקת גם שרותי פוליש לבית ולרצפה, ניקוי רצפות פנים / חוץ
אטימה בסילר ועוד

ליטוש שיש דברים שכדאי לדעת
עבודות שונות המתבצעות במבנה מסוים חייבות להיות מתוזמנות בצורה נכונה בכדי להימנע מהיקלעות למצבים שבהם העבודה לא תוכל להתבצע ברציפות או שהיא תשאיר אחריה שאריות שיפריעו להמשך מהלך העבודות התקין. כך קורה שבכל הקשור לעבודות
של ליטוש שיש לקוחות רבים מעדיפים לעשות אותן כשהבית ריק. עבודות של ליטוש שיש מעלות אבק רב שיכול לפגוע ברהיטים ובפריטים אחרים ולכן בית ריק הוא יתרון. אם עבודות של ליטוש שיש נערכות בבית שעובר תהליך של בנייה או שיפוץ, הרי שאסור שהן תהיינה במקביל לעבודות צביעה למשל. בנוסף, חשוב לדעת שביצוע ליטוש שיש נעשה באמצעות מכונות הדורשות מערכת חשמל תלת פאזית בגלל עוצמת המנוע שלהן.

האם כל אחד יכול לבצע את העבודות
הרצון למצוא את העסקה הכי טובה בשוק, יכולה להביא לאדם מסוים אינספור הצעות מגוונות שחלקן יפתה אותו מאוד. חשוב לשאול את עצמכם האם כל אחד יכול לבצע עבודות של ליטוש מרצפות כדאי מאוד לראות את התמונה הכוללת ולהבין שללא ציוד מתאים וללא גמישות של חברה רצינית, התוצאה יכולה להיות עגומה ביותר. חברת פוליש אלוני  העוסקת בתחום של ליטוש שיש כבר 20 שנה, מספקת תשובה ברורה לשאלה הנ”ל, בכך שאנשיה המיומנים ועבודות הליטוש המדויקות שמבוצעות לאחר בדיקה מעמיקה של המצב, הם קלף מנצח שבלעדיו ליטוש שיש יהיה חובבני ולא מכובד.