מחפשים ניקוי שטיחים למשרד?
הגיתם למקום הנכון חברת פוליש אלוני ניקוי וקרצוף שטיחים

שטיח מקיר לקיר בדרך כלל נוטה להתבלות בצורה מהירה. השטיח סופג נעליים מלוכלכות, גרירה והימחצות תחת רהיטים כבדים, צבירה של אבק וחול ועוד. כל אילו מגבירים את תהליך הבליה של השטיח, ומקצרים את חייו. אין אנו יכולים להימנע מבליה של השטיח עקב השימוש בו, לפיכך עלינו לשקול ניקוי יסודי של השטיח, על מנת לשמור עליו לאורך זמן, ולהעניק לו מראה חדש ויפה. שטיח מקיר לקיר אשר בעליו השקיעו בשמירה עליו ובתחזוקתו, יספק לבית מראה חדש ויוקרתי, וישמור על הצפיפות והמרקם הנעים שלו. שטיח מלוכלך הוא מקור לחרקים ומזיקים. אחד המזיקים הנפוצים ביותר הוא קרדית אבק הבית. קרדית אבק הבית חיה במקומות מאובקים וניזונה מתאי עור מתים. קרדית אבק הבית עשויה לגרום לאלרגיה חריפה בקרב בני האדם, ואף לקוצר נשימה אצל הרגישים. ניקוי שטיחים מקיר לקיר עשוי לסייע במיגור התופעה, ואף למנוע את חזרתה. חברה מנוסה תוכל לנקות את השטיח ביסודיות, ותדע להתמודד עם תופעת הקרדית בצורה טובה.

כיצד מנקים שטיחים מקיר לקיר?

עבודת הניקיון נעשית באופן שיגרתי על ידי שואב אבק, ישנם בעלי שטיחים העושים שימוש גם בתכשירי ניקיון ובשמפו מיוחד לשטיחים. לא משנה עד כמה נשקיע בניקוי השטיח, לא תמיד נוכל להיפטר מכל הלכלוך והאבק, על אחת כמה וכמה אם ישנם מעורבות של כתמים על השטיח.

חברתנו פוליש אלוני מספקחם ניקוי שטיחים מקיר לקיר, החברה תביא עימה ציוד משוכלל וחדיש, שיסייע לה בניקיון השטיחים. חברה לניקוי שטיחים מקיר לקיר עושה שימוש בשואב אבק מיוחד בעל עוצמה גבוהה, בחומרי ניקוי מיוחדים לשטיח, במכשירים המיועדים לניעור ושטיפת השטיח, ובמבחר עזרים המסייעים לנקות את השטיח בצורה מושלמת. כל מי ששכר את שירותיה של חברה לניקוי שטיחים שם לב להבדל בין ניקוי השטיח על ידי חברה, לבין ניקוי עצמי

מעבר לניקוי שטיחים מקיר לקיר חברתנו מספקת שירותי פוליש לכל סוגי הרצפות
פוליש קריסטל פוליש לשיש ניקוי מרצפות

להזמנת ניקוי שטיחים מקיר לקיר צרו איתנו קשר