איך לבחור חברת פוליש לרצפה?

לעיתים אנו חשים צורך בלתי נמנע בשינויי וחידוש, במיוחד בכל הקשור לבית שלנו ולתחזוקתו. אחת הפעולות החשובות ביותר שיעניקו לנו את אותה הרגשה של שינוי וחידוש היא ביצוע פוליש והברקת מרצפות. ביצוע פוליש קריסטל והברקת מרצפות היא פעולה פשוטה יחסית, אינה מצריכה השקעת משאבים כבדים ויכולה להיעשות תוך זמן קצר של בין יום ליומיים של עבודה שבסופן נוכל לראות תוצאות חסרות תקדים שיעוררו מחדש את הרגשת החידוש והניקיון שכל כך חיפשנו.

למרות שביצוע פוליש הינו תהליך פשוט, אין קיצורי דרך, ואם אנחנו מעוניינים לקבל תוצאות גבוהות, חשוב שמי שיבצע לנו את הפוליש הוא מומחה בתחומו. מומחים בתחום הפוליש הם צוותי עבודה בעלי מוניטין שביצעו כבר כמה וכמה
עבודות של פוליש לרצפה מכל הסוגים והמינים.

כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא איש מקצוע טוב בתחום הפוליש:

 

ראשית, כמו שציינו כבר קודם- מוניטין. אם החלטתם להתחיל תהליך של סקר שוק בין אנשי הפוליש הפוליש השונים, אל תתביישו ותשאלו כל אחד מהם כמה ניסיון יש לו בתחום, כמה ניסיון יש לו בביצוע כל סוגי הפוליש (אקרילי, ווקס, קריסטל וכו'), ובמידת הצורך תנסו לגשש באינטרנט ולחפש חוות דעת של כאלו שביצעו בביתם פוליש עם אותו איש מקצוע- בעולם שאנו חיים בו היום האינטרנט מהווה פלטפורמה מעולה לפידבקים שליליים וחיוביים..

בנוסף, המחיר. כמו לפני כל הזמנה של איש מקצוע מכל תחום, גם בתחום של פוליש והברקת מרצפות, חשוב להכיר את סדרי הגודל של המחירים, וכמו בכל תחום, יהיו שרלטנים שיבקשו מכם מחירים מובקעים שאינם מצדיקים את גודל העבודה שהם צפויים לבצע והיו גם בעלי מקצוע ישרים שיעשו עמכם חשבון ללא דופי וידרשו מחיר מוצדק.

טיפ אחרון וחשוב לא פחות- שירות. תחת קורת גג השירות ניתן להכניס מרכיבים רבים. השירות כולל את היחס, הזמינות, היעילות והסבלנות.. עוד בפגישה הראשונה עם איש המקצוע או החברה בתחום הפוליש תוכלו להבין אם וכמה חשוב להם להעניק ללקוחות שירות טוב, זה מתחיל עם הסבר על סוגי הפוליש, התאמה של המוצר- לא כל סוגי הפוליש מתאימים לכל סוגי הרצפות וחשוב שאיש המקצוע יסביר לכם את זה ויעניק לכם היכרות בסיסית עם עולם הפוליש והברקת המרצפות. קביעת לוחות זמנים ברורה ותיאום ציפיות גם הם יהיו מרכיבים חשוב בשירות שתקבלו.

פוליש חברת אלון חברה בעלת מוניטין וניסיון, הינה חברה העוסקת בתחום פוליש והברקת מרצפות ובנויה מנבחרת של מקצוענים ששמים בראש סדרי העדיפויות להעניק לכם כל אחד מהטיפים שצוינו ברמה הכי גבוהה שיש.