מהו פוליש וקס ואיך מזמינים פוליש במחיר הטוב ביותר?רוצים להבריק את הרצפות בביתכם? לא רוצים לשלם הרבה כסף? מחפשים פתרון פשוט ונוח לחידוש הרצפות? הגעתם למקום הנכון! כאן תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לביצוע פוליש בביתכם.

גם אם אתם נוהגים לשטוף את הבית בצורה קבועה ולדאוג כי לא יישפכו חומרים מזיקים על הרצפות, רובנו שוכחים כי גם לרצפות נדרשת פעולת תחזוקה כדי לשמור עליהן מבריקות ועמידות מפני שריטות וכתמים לאורך זמן.

מה היתרונות של פוליש וקס לרצפה?
הפוליש מעניק לרצפה מראה מבריק ונוצץ תוך מתן הגנה נוספת לרצפות מפני ספיגה של חומרים שונים. עלותו של פוליש זה, להבדיל מייתר הסוגים של הפוליש, היא זולה יותר.

מתי נדרש לבצע שוב פוליש ווקס לרצפה?
נדרשת פעולה חוזרת תוך זמן קצר יותר (מדי שנה) מאשר בטיפולי הברקה האחרים (שעלותם כאמור יקרה יותר). טיפול חוזר ישמור על הברק ברצפות וימנע את הבלאי לאורך זמן.

פוליש קריסטל שיטה מיוחדת להברקה עמידה יותר.
כדאי לדעת ביצוע פוליש קריסטל מותיר את הרצפה מבריקה מאוד הקריסטל אינו מחליק כלל ועמיד מאוד נגד שחיקה.
בנוסף, קיימת גם הברקת וקס אנטי סטטית – אשר מתאימה מאוד לרצפה מסוג PVC. טיפול זה מונע את ההחלקה שנוצרת ואף יוצר שכבה של הגנה מפני חשמל סטטי. הטיפול האנטי סטטי מתאים במיוחד לעסקים מתחומי המחשוב (הייטק, אלקטרוניקה וכדומה).

הברקה בפוליש וקס לרצפות מתאימה לביצוע הברקה בבתים פרטיים ובמשרדים. מבחינת סוג המרצפות המתאים – ביצוע ההברקה מתאפשר לכל סוגי המרצפות מלבד מרצפות שהן אטומות לגמרי ולכן לא יכולות לספוג את הווקס, כמו קרמיקה למשל.

פוליש הוא עבודה למקצוענים בלבד. כדאי לבחור חברה מומלצת ומנוסה בתחום אשר תייעץ לכם במקצועיות, תבצע עבודה איכותית ותגבה מחיר הוגן. חברתנו פוליש אלוני תשמח לספק לכם שרות מקצועי הכולל אחריות על טיב העבודה.

דילוג לתוכן